Results 1 to 7 of 7

Thread: Intrebare

Hybrid View

Smile Intrebare

Salut, Ma numesc Marinescu Iulian si doresc sa achizitionez de la aceasta firma host pentru un server de cs 1.6 ...ce vreau sa stiu mai exact este daca ajuta cu personalizarea sv-u cu pluginuri si am observat ca mai precizati ca , cu ajutorul gp unic se poate alege si modul ( ma refer furien/respawn/normal/zombie/dr/etc/ ei bine...dintre acestea ...imi puteti da va rog niste detalii ce pluginuri au...daca contin reclame...daca pot scoate reclamele...etc ???

Salutare,

Din pacate noi nu va putem ajuta la personalizarea pluginurilor, treaba noastra este sa oferim hosting si suport pentru problemele legate de serverul de joc, si va pot spune ca aceste 2 lucruri le facem foarte bine.

Modurile din panoul nostru de control nu contin nici un plugin in plus (default), se ofera acces complet la server astfel ca va puteti urca sau modifica pluginurile dupa bunul plac.
    Knowledge is power.

Si daca doresc ajutor ...adica ajutorul in cazul in care nu reusesc sa instalez un plugin sau intrebari ceva...rezolvare bug-uri va ocupati ? sau doar host oferiti si ...orice tine de partea tehnica a host-ului .. . ?

In caz ca aveti intrebari este necesar sa deschideti un tichet de suport din panoul de control si va ajutam cu orice problema ce are legatura cu serverul de joc
    Nu putem rezolva de exemplu o problema ce apare de la un anumit plugin daca este un plugin prost scriptat, echipa noastra nu se ocupa cu rezolvarea bugurilor pluginurilor.

Va astept sa incercati serviciile noastre, va asigur personal ca nicio firma din Romania la momentul actual nu ofera suportul oferit de noi aici.
    Knowledge is power.

Am inteles ... chiar o sa incerc.. maine seara o sa dau o comanda la un server ..am auzit la multi ca oferiti servicii bune dar lucrul la care chiar excelati este suportul...abia astept sa colaboram.

Ohh am uitat ceva..am vazut acolo ca la host cs 1.6 se ofera bonus...( 32 sloturi - 16 euro (Cu bonus: Webhost, server CW 12 sloturi, 6 boosturi gratuite) - daca eu doresc doar serverul hostat pe 32 sloturi fara web-host...sv-ul CW 12 sloturi sau boost-uri nu mi se poate face o reducere ? adica nu vreau astea am propria comunitate pe care daca totul merge bine aici ..si este mai ok o sa vin si cu aceea aici ...nu mi se poate aplica vreo reducere ? ..Astept raspunsul dumneavoastra...si daca se aplica reducere daca nu voiam acele "beneficii" cumparam si pe 3-6 luni avans.

Din pacate la aceste preturi oferim noi serviciile noastre, este un pret corect avand in vedere bonusurile oferite si calitatea serviciilor de aici.
    Nu putem modifica nici un plan de pe site, dupa dorinta fiecaruia.

Daca doriti neaparat sa aveti parte de astfel de "reduceri" de pret, accesati va rog pagina noastra pentru parteneri.
    Odata ce sunteti client la noi puteti aplica pentru a devenii partener daca detineti un forum mai populat si va puteti alege oferta dorita pentru serverul dumneavoastra, iar acele reduceri vor fii valabile pentru oricine comanda un server prin intermediul dvs.
    http://www.kgb-hosting.ro/reseller.php
    Knowledge is power.