Results 1 to 3 of 3

Thread: KGB Bots

KGB Bots

KGB Bots
    v2.3 by Desikac & OvidiuS

Descriere:

Acesta este un plugin care adauga boti fake, mult mai bun ca FakeFull Plugin, bugurile sunt rezolvate si sunt adaugate noi optiuni.

Beneficii:
    - Pluginul adauga mereu 2 boti (sau unul daca este setat), deci nu este nicio sansa sa fie adaugati mai multi boti sau un admin sa adauge un bot "accidental"
    - Poate fi setat in cat timp botii vor fi online pe server
    - Poate fi setat in functie de numarul jucatorilor, asta inseamna ca botii vor fi pe server in functie de limita jucatorilor care a fost setata
    - Pluginul face mereu verificari, se uita daca conditiile sunt indeplinite

Setari:
    Pluginul foloseste fisierul kgbbots.cfg care se creeaza in folderul configs automat la prima rulare a pluginului, care contine urmatoarele setari:
    amx_botname - Numele primului bot
    amx_botname2 - Numele celui de-al 2-lea bot
    amx_minplayers - Limitare jucatori. Daca numarul jucatorilor trece de acest numar, botii sunt dati afara de pe server. (1-29, 0 = oprit)
    amx_onecon <0/1> - Doriti sa se foloseasca doar prima conditie (1) sau ambele (0) pentru a da si botii afara?
    amx_onebot <0/1> - Doar un singur bot? (0 - 2 boti, 1 - 1 bot activ)
    amx_norounds <0/1> - Niciodata nu se termina runda? (Daca da, atunci pluginul o sa faca verificari la 30 sec)

Instalare:
    Adaugati kgbbots.amxx in folderul plugins, iar in plugins.ini se adauga pe o noua linie kgbbots.amxx
    (kgbbots.cfg) adaugat in folderul configs.

Download:
    Get plugin | Get source

Tags: kgb bots, kgb bots official link, cs 1.6 bots, cs 1.6 bots spectate, boti cs 1.6 spectatori, reclama spectatori cs 1.6, kgb hosting, forum kgb hosting, plugin kgb hosting, link kgb bots, kgbbots.sma, kgbbots.amxx, kgbbots.cfg
    Last edited by Emil.kgb; 11-24-2016 at 02:51 PM.

Salut, am testat acest plugins si ma intreb daca il poti face sa apara botii la fiecare schimbare de harta fara sa astepte sa intre si sa iasa un player.

Un exemplu: Eu schimb harta si botii nu apar, daca intru eu pe sv si ies, la scurt timp apar si bootii.
    Daca schimb iar harta , botii iar nu apar pana un player nu intra si iese de pe sv.
    Dar daca pe sv sunt playeri in permanenta, ore mai apar vreodata botii?

Ati putea face ca botii sa apara instant la fiecare inceput de harta?

Quote Originally Posted by bobojumbo View Post
    Salut, am testat acest plugins si ma intreb daca il poti face sa apara botii la fiecare schimbare de harta fara sa astepte sa intre si sa iasa un player.

Un exemplu: Eu schimb harta si botii nu apar, daca intru eu pe sv si ies, la scurt timp apar si bootii.
    Daca schimb iar harta , botii iar nu apar pana un player nu intra si iese de pe sv.
    Dar daca pe sv sunt playeri in permanenta, ore mai apar vreodata botii?

Ati putea face ca botii sa apara instant la fiecare inceput de harta?
    Salutare,

Nu se poate, decat daca dezvoltatorul acestui plugin va face o actualizare in acest sens.
    Knowledge is power.

Tags for this Thread