Results 1 to 1 of 1

[Informativ] Intrebari frecvente

Acesta este un thread cu caracter informativ, legat de serviciile oferite de KGB Hosting Romania.

Comanda a fost plasata si platita, cat timp dureaza activarea unei noi comenzi?
    Daca ati facut plata prin PayPal comanda se activeaza in cateva minute datorita sistemului automatizat, daca ati facut plata prin alte metode de plata comanda se va activa manual de catre echipa noastra in urmatoarele ore, timpul maxim de asteptare poate ajunge pana la 72 de ore in functie de numarul de comenzi primite.
    Pentru orice problema legata de activarea noii tale comenzi putem fii contactati printr-un tichet de suport.

Am comandat un server de joc de peste 26 sloturi, cum primesc/activez planul de webhost oferit gratuit ca bonus?
    Este necesar sa fim contactati dupa comanda serviciului printr-un tichet de suport in care sa ne informati ca doriti activarea acestuia, urmand sa primiti informatiile necesare din partea echipei noastre.

Mi-am configurat serverul de joc dar resursele serverului meu se descarca foarte greu, ce este de facut?
    Cel mai probabil aveti nevoie de un server fastDL (sv_downloadURL) doar pentru dumneavoastra, este necesar sa fim contactati printr-un tichet de suport daca ati sesizat faptul ca exista o problema cu descarcarea resurselor de catre jucatori.
    Last edited by Emil.kgb; 10-02-2018 at 05:51 PM.
    Knowledge is power.

Tags for this Thread