Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 17
    Junior Member
    Data înscrierii
    Mar 2019

Server cs 1.6 32 sloturi activare

Salut
    Am comandat un server 32 sloturi la voi
    dar cat dureaza activarea stau de aproximativ 4 ore si astept si nimic
    Ma puteti ajuta
    ps am trimis si mail si nam primit nici un raspuns

Junior Member
    Data înscrierii
    Mar 2019
    Citat Postat în original de nanumcs25 Vezi post
    Salut
    Am comandat un server 32 sloturi la voi
    dar cat dureaza activarea stau de aproximativ 4 ore si astept si nimic
    Ma puteti ajuta
    ps am trimis si mail si nam primit nici un raspuns
    Salut! Serverele gazduite de KGB-Hosting sunt offline de ceva timp din cauza unor probleme tehnice.. Datorita faptului ca aceasta problema a aparut in weekend, angajatii centrului de date nu vor putea rezolva problema foarte rapid.

Junior Member
    Data înscrierii
    Mar 2019
    Citat Postat în original de Al3x1337 Vezi post
    Salut! Serverele gazduite de KGB-Hosting sunt offline de ceva timp din cauza unor probleme tehnice.. Datorita faptului ca aceasta problema a aparut in weekend, angajatii centrului de date nu vor putea rezolva problema foarte rapid.
    Salut si asta ce inseamna sper sa numi pierd cei 20 de euro si in ce sens sunt off adica toate serverele gazduite?
    Si cam cat dureaza aceasta problema

Junior Member
    Data înscrierii
    Mar 2019
    are cineva un raspuns sami dea si mie la prima vedere firma nu e părea buna daca toate serverele sunt off

Junior Member
    Data înscrierii
    Mar 2019
    Nu. Nu o sa pierzi cei 20 de euro ţn nici un caz. Și cÔt despre aceasta problema apărută nu s a mai intamplat pana acum. Dețin multe servere la KGB și nu am avut probleme. Poti sa ai toată increderea

Junior Member
    Data înscrierii
    Mar 2019
    stie cineva un un termen cat ar dura toata treaba asta un termin ceva
    si scrie suport 24/7 cel putin la tickete sau la mail nar fi putut sa raspunde nimeni

Junior Member
    Data înscrierii
    Mar 2019
    Ownerii au schimbat clasa de ip, cu alta clasa noua. La moment cred ca se ocupa cu integrarea ip-urilor noi in sistem. Tu ai comandat server, si cred ca este cu ip-ul nou.
    Serverele cu ip-urile noi sunt offline, cred ca inca nu au terminat treaba. Cand o sa termine, o sa-ti mearga si tie serverul. La miner serverul tot este offline.
    Le-am trimis ticket, dar Emil nu a raspuns. Cred ca au treaba cu serverele.

Junior Member
    Data înscrierii
    Mar 2019
    poi ok inteleg dar nar fi putut sa ne deie un termen o explicatie ceva eu stau de 2 zile urmaresc forumu si tot degeaba
    credeam ca e firma serioasa daca tine servere oprite de 2 zile ce facem
    bine eu sunt nou e prima comanda la aceasta firma de host dar la prima impresie sunt dezamgait
    oprice problema ar fi fost cel putin ar fi putut raspunde la mailuri
    ps ticketele mie numi merg zice ca am prea multe deschise si eu nam nici unu....

Junior Member
    Data înscrierii
    Mar 2019
    asta e eroare
    Imagini atașate

Junior Member
    Data înscrierii
    Mar 2019
    Sunt mai bine de 60 ore de cand serverele au picat . Consider ca este normal sa primim un raspuns official, afand in vedere ca numai suntem in weekend si este LUNI ( zi lucratoare ) . Domnule Emil , se poate sa primim un raspuns din partea dumneavoastra? In afara de anuntul postat in data 02.03.2019 ora 15:47 nu am mai aflat nimic .

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •