Results 1 to 2 of 2

Server Counter Strike 32 Sloturi (Dezamagit)

Salut,am comandat un server de Cs 20 slot acum o saptamana....nici in ziua de azi nu a fost activat.
    Sa inteleg ca doar vorbele sunt despre aceasta firma? Ma uitam prin alte topicuri si vad ca firma este serioasa,ca firma face,ca firma drege ca etc si etc... Dar eu astept de o saptamana pentru un amarat de server l-am platit de 2 ori crezand ca este ceva gresit de la mine sau nu stiu...
    Plata a fost facuta prin PayPal,deci asa zisa "activare in cateva minute" este doar in vorbe nu si in functiune.

Datorita dezamagirii am anulat comanda,am pierdut 20E...pentru ce? Nu ma fac 20E Dar vreau sa stiu si eu De ce? Unde este seriozitatea si CAND AS PUTEA COMANDA UN SERVER CARE S-AR ACTIVA IN CATEVA ORE NU IN SAPTAMANI?
    Pentru emil sau altcineva ce se ocupa de host incaz de se doreste..am dovezile platii paypal.

P.S-> Am corectat in topic 32 slot cu 20. Erau 20 nu 32. (era serverul de teste)

De metoda de contact nu mai zic,de atunci pana acum nu s-a raspuns absolut deloc.
    Dovada plata : http://prntscr.com/oez5mm x2 pe data de 2 si de 3 azi suntem in 14.../15 nu mai zic nimic. ( seriozitate mare )
    Last edited by Maasym; 07-14-2019 at 09:37 PM.

Salutare,

Imi pare rau pentru acest lucru.
    De ceva timp exista probleme cu plata prin PayPal, nu putem vedea comenzile primite, fiecare plata fiind verificata manual.

Nu am primit nici un mail privind aceasta comanda, pe pagina de contact nu ne-a contactat nimeni, nici pe info@kgb-hosting.ro si nici pe mail-ul personal al firmei emil@kgb-hosting.ro
    Altfel ti-as fii raspuns personal, iar majoritatea clientilor stiu ca raspund tuturor mail-urilor in maxim cateva ore.

Te rog sa imi trimiti un mail la adresa emil@kgb-hosting.ro cu dovada platilor tale (screenshot) din contul de PayPal care sa contina sumele trimise, data si ID-urile tranzactiilor.
    Problema ta s-ar fii rezolvat mult mai rapid daca ai fii facut acest lucru in primele ore dupa comanda.

Desi ai lasat dovada platii tale aici nu pot face nimic pentru tine, nu pot vedea cui apartine acea plata/comanda in acest moment.
    Mail-ul trebuie trimis de pe adresa de e-mail care este trecuta in contul tau de pe kgb-hosting.ro

Multumesc pentru intelegere.

Edit.
    Situatia s-a rezolvat.
    Last edited by Emil.kgb; 07-15-2019 at 04:40 PM.
    Knowledge is power.