Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: Ma scuzati !

Junior Member
    Data înscrierii
    Mar 2020

Ma scuzati !

Am mai creeat un topic cu numele "Problema HOST" si Emi mi-a raspuns ca a fost publicat un anunt pe site in contul de client,eu nu gasesc acel anunt..imi puteti da screenshot sau un link ,va rog ? Sau daca nu,as dori un raspuns mai dezvoltat aici de la Emi..sa stim si noi ce se intampla,ca nu doar eu ma intreb..sunt servere de counter strik 1.6 din Romania care erau in top Mondial..si acum sunt offline de o saptamana ..

Junior Member
    Data înscrierii
    Sep 2017
    Salut!

Ai aici poza cu anuntul celor de la KGB-Hosting, postata in panou de control, sub rubrica "Ultimele Anunturi".

Screenshot_1.jpg

In rubrica se poate observa faptul ca estimativ, astazi ar fi trebuit rezolvata problema, asteptam un update din partea celor de la KGB sa vedem ce si cum.

Cheers,
    Andrei.

EDIT: In cazul in care poza respectiva are o claritate slaba, ai aici un link catre poza direct. [ https://imgur.com/a/5ZnZ4xf ]

Junior Member
    Data înscrierii
    Mar 2020
    Multumesc frumos ! Vad ca nici pana la momentul respective nu s-au dat drumu la sv..oare maine.. ?!

Junior Member
    Data înscrierii
    Sep 2017
    Salut!

Nici-o problema, o placere sa ajut cand pot, cum pot. Un update legat de servere celor de la KGB tocmai a fost postat in acelasi panou.

"Update - 9 Martie - ora 22:00.
    Serviciile sunt in continuare offline datorita unei probleme cu clasa noastra de IP.
    Curand serviciile vor revenii online."

Tot ceea ce putem face este sa asteptam si sa speram ca problemele de acest gen se vor rezolva rapid.

Cheers,
    Andrei.

Junior Member
    Data înscrierii
    Mar 2020
    Iti multumesc foarte mult,esti o persoana de nota 100 ! Te rog cand mai posteaza ceva nou,sa imi spui si mie aici in topic,pana se redeschid serverele,te rog..

Junior Member
    Data înscrierii
    Sep 2017
    Cu cel mai mare drag!

Seara buna,
    Andrei

Junior Member
    Data înscrierii
    Sep 2017
    Salut!

Serverele sunt back online, postarea a fost facuta astazi de catre cei de la KGB Hosting.

"Update - 10 Martie - ora 08:00.
    Serviciile din Romania sunt online."

Toate cele bune,
    Andrei.

Junior Member
    Data înscrierii
    Jul 2019
    Si eu am avut aceasta problema,dar s-a rezolvat. Si eu am avut serverul in top pe atunci dar e un joc. Se mai intampla,data viitoare mai multa rabdare.
    T/C cand este timp, vechi+rezolvat :-?

Inchis, rezolvat.
    Knowledge is power.

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •