Results 1 to 2 of 2

Cum folosesc hostul care il comand?

Salut, am o intrebare, cum hostez ce fac, nu am comandat host niciodata si nu stiu cum se face si dupa ce comand ce trebue sa fac sa mearga hostul?
    Trebuie sa am net bun sau ip static sa fac host de la voi sau nu are legatura cu netul meu, deoarece de la mine din pc este imposibil sa fac host la server de cs 1.6,
    si as vrea sa comand de la voi dar nu stiu cum si ce trebuie sa fac dupa ce il comant cums e foloseste, imi explicati va rog?
    AS dori pentru Counter-Strike 1.6.
    Multumesc!

Salutare,

Gazduirea se face de catre noi, pe serverele noastre, nu are legatura cu PC-ul dvs. personal.

Noi oferim serverele de Counter-Strike 1.6 preinstalate cu modulul dproto, astfel ca se pot conecta atat jucatorii No-Steam cat si cu Steam, configurarea serverului apartine de client.
    Daca aveti nevoie de ajutor cu anumite chestiuni bineinteles ca va putem ajuta si noi prin intermediul ticketelor de suport.

In panoul nostru de control avem diferite addons-uri disponibile pentru instalare (Respawn (CSDM), Deathrun, Zombie Mod 4.3/5.0 etc).
    Configurarea serverului de catre dvs. se poate face atat din panoul de control cat si cu ajutorul unui program FTP, ex. WinSCP.

Pentru alte intrebari aveti pagina noastra de contact
    http://www.kgb-hosting.ro/contact.php
    Last edited by Emil.kgb; 03-24-2016 at 11:37 AM.
    Knowledge is power.